Oświetlenie do małej łazienki – jakie?

0
198

Często marzenia dotyczące mieszkania weryfikowane są przez prawdziwe życie – wielu z nas chciałoby wielki dom z widokiem na bajeczny ogród, którego zazdrościłby każdy, w którym pokoje są wielkości apartamentów i łazienkę, w której mogłoby jednocześnie przebywać kilkanaście osób. Jednak rzeczywistość nie zawsze jest tak łaskawa i zamiast ogromnej łazienki trafia się wnętrze, którego aranżacja z powodu małej powierzchni to nie lada wyzwanie. Warto więc w tym przypadku zwrócić uwagę na rodzaj wybieranego oświetlenia, tak by oświetlało pomieszczenie, a nie zajmowało zbyt dużo miejsca.

Przede wszystkim kinkiety. Są małe, proste i pełnią swoją funkcję. Te minimalistyczne pasować będą do wnętrz nowoczesnych, gdzie królują kolory i faktury takie jak szarość, chrom, nikiel, biel i czerń. Klasyczne, ze szklanymi kloszami i eleganckimi podstawami odnajdą się we wnętrzach w tradycyjnym stylu, a także romantycznych oraz retro.

Zamontowane w okolicy lustra pomagają podczas porannej toalety, wprowadzają do całego pomieszczenia świeżość i blask, a do tego doskonale wyglądają.